Vážený pán Sulík, „ďakujem“, že na mňa JBT.

Autor: Richard Stefak | 9.2.2015 o 10:45 | (upravené 10.2.2015 o 11:55) Karma článku: 14,44 | Prečítané:  42829x

Pán Sulík, vaše tričko počas čakania na výsledky referenda určite zaujalo. Vulgarizmy vždy zaujmú. Ani ten váš nezostal bez povšimnutia. JBM ALIANCIU za RDN. Možno ste si to nevygúglili, alebo stačilo ísť na stránku alianciazarodinu.sk a kliknúť záložku „O nás“, dočítali by ste sa nasledovné: 

Alianciu momentálne podporuje 107 organizácií venujúcich sa sociálnej práci v teréne, pomoci rodinám, deťom z detských domovov, mládeži, slobodným matkám, hendikepovaným, vzdelávacím aktivitám a tiež ochrane a presadzovaniu ľudských práv. Organizácie združené v Aliancii za rodinu zastupujú vyše 200.000 občanov Slovenska od stredoškolákov, cez vysokoškolskú mládež, aktívnych dôchodcov až po podnikateľov a akademické prostredie. 

Áno, aj ja patrím do organizácie, jednej z tých 107, ktorá sa venuje tretiemu sektoru. Sú v nej aktívni občania, ktorí sa snažia suplovať veci, ktoré štát dostatočne nepokrýva. Svoju činnosť robíme radi, s obetou a so zanietením. Často za to nie sú žiadne peniaze a keď, tak veľakrát iba drobné. Robíme veci, ktoré pomáhajú Slovensku a zlepšujú život ľudí v ňom. Štát nás nepodporuje a preto sa snažíme získavať na našu dobrovoľnú činnosť peniaze, kde sa dá.

Musím povedať, že vaše tričko, vyslalo jasný odkaz 200.000 občanom, ktorých zastupuje AZR a tiež občanom, ktorým títo ľudia, často nezištne, pomáhajú. A nielen im. Vyslalo jasný odkaz aj takmer 1.000.000 ľuďom, ktorým záleží na rodine a manželstve a prišli to povedať v referende.

Musím vám povedať, že tentoraz myšlienky LGBTI zachránila iba nesplnená 50% referendová účasť, ktorá keby platila pri voľbách do europarlamentu, tak vy tam určite nebudete. Naozaj sa mi zdá, že to tričko, čo ste si dali je veľmi hlúpe. A je smutné, že človek , ktorý ním JB na takmer 1 000.000 občanov Slovenska, sedí v europarlamente a šťuká do tlačítiek za SLOVENSKO.

Pán Sulík, čakal by som aspoň úctu a rešpekt, ale neviem presne či rozumiete o čom hovorím.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Summit Kiska – dalajláma a strana dobrej opery (týždeň Petra Schutza)

Demisia hlavy gorilieho tímu skrýva potenciál otvoriť azda aj novú kapitolu s väčšou rolou verejnosti.

SVET

Londýn vyslal ku konvoju ruských lodí fregatu a lietadlá

Ruské lode sa presúvajú do Stredozemného mora.

DOMOV

Gorila naznačuje kupovanie poslancov

Polícia má indície, že pri schvaľovaní Zajacovej reformy korumpovali poslancov.


Už ste čítali?